Cześć!

Od jakiegoś czasu informujemy Was o różnych inicjatywach podejmowanych przez Pad, czy Pionek? dla krakowskich graczy. Tym razem mamy informację o tym, co zadzieje się 21/03, czyli w pierwszy dzień wiosny (i jednocześnie dzień wagarowicza oczywiście). Zapoznajcie się zatem z notką prasową ze źródła i… wpadajcie pograć! 🙂

PLANSZÓWKOWY WTOREK W „ZIELONO MI”

21.03.2017 oraz 28.03.2017

Zielono Mi, ul. Królowej Jadwigi 4 (tuż obok pętli Salwator)

Start: 19:00, wstęp: wolny!

Wraz z początkiem wiosny zapraszamy do wspólnej gry w nowym miejscu!

Zielono mi to lokalna kulturalna knajpka na rogu, przy samej pętli Salwator, na ul. Królowej Jadwigi 4. W tym sympatycznym i klimatycznym lokalu serwowane są pyszne, czeskie piwa, a jeśli ktoś zgłodnieje, na pewno nie pogardzi bogatą ofertą domowych przekąsek.

Dodatkowo, dzięki współpracy z Pad, czy Pionek oraz firmą Dragonus, w prawie każdy wtorek będą gościć tutaj wasze ulubione PLANSZÓWKI!

Wpadnijcie ekipą, lub w mniejszym gronie – na pewno poznacie ciekawe osoby, do których warto dołączyć. Jeśli czegoś nie znacie, chętnie wytłumaczymy Wam zasady gry! Czekamy również na Wasze sugestie odnośnie tego, w co chcielibyście pograć. Macie na oku jakiś tytuł, ale nigdy nie mieliście okazji w niego zagrać? Piszcie śmiało, a my pożyczymy go dla Was! J

UWAGA: Dla najbardziej aktywnych uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne konkursy – bądźcie czujni i dodawajcie znajomych do wydarzenia!

https://www.facebook.com/events/1852765201660939/

A my zapraszamy już 21 marca, od godziny 19:00, do Zielono Mi (ul. Królowej Jadwigi 4)!
Wstęp: wolny!


0 Komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.