Krakowska inicjatywa Pad, czy Pionek działa dość prężnie – cały czas regularnie informując nas o podejmowanych przez nich inicjatywach. Tym razem organizowana będzie impreza, mająca na celu odczarować poniedziałkowy urok… Jak? Zapoznajcie się z poniższą informacją prasową, aby poznać więcej szczegółów!

Poniedziałek wcale nie musi należeć do najgorszych dni w tygodniu!

Na niektóre poniedziałki zdecydowanie warto czekać, co udowodnimy już 27 marca, w Steamlandzie, podczas Board Games Party! Tego wieczoru na Dietla 64 królować będą gry imprezowe!

Dobble? Tajniacy? Ego? Imago? A może Dixit? Poznajmy je razem! Nasze wydarzenie to nie tylko świetna okazja do spędzenia czasu ze znajomymi, ale i integracji! Obecny na wydarzeniu koordynator pomoże wam zaznajomić się z zasadami wybranych tytułów oraz znaleźć towarzyszy do wspólnej gry. Dołącz do Steamlandowej Załogi i poznaj nowych towarzyszy w szalonej planszówkowej przygodzie!

Poza najlepszymi grami planszowymi przygotowaliśmy dla Was także kilka gier integracyjnych, regularnie będziemy też przeprowadzać konkursy z nagrodami. Zapraszamy zarówno większe, jak i mniejsze grupy, zaawansowanych i początkujących… Nie możecie przegapić takiego wydarzenia!

Kiedy się widzimy?

27 marca, godzina 19:00

Gdzie się widzimy?

STEAMLAND – wyjątkowa miejscówka na mapie Krakowa, na ul. Dietla 64!

Pomóżcie nam zdjąć klątwę z biednych poniedziałków i przekonajmy się razem, że warto na nie czekać

LINK DO WYDARZENIA NA FB: https://www.facebook.com/events/423518947981504/

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW oraz inne wydarzenia dla graczy znajdziecie na fanpage’u krakowskiego projektu Pad, czy Pionek: https://www.facebook.com/events/423518947981504/


0 Komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.