Aloha!

Wiele razy podrzucaliśmy informacje o promocjach w Mr. Meeple, których koszulki mamy już chyba wszystkie. Tym razem jednak nie o Panie Miplu, tylko o nowej inicjatywie, która ma się pojawić na rynku, czyli Geek Me Up! Zapraszam do przeczytania poniższej informacji prasowej prosto ze źródła. 😉

Cześć,

z tej strony Bartek Cieślak i Radek Jarosz. Piszemy do Was, by poinformować o naszej inicjatywie na rynku gier planszowych. Nie jesteśmy kolejnym wydawnictwem, nie tworzymy też żadnych insertów czy innych zmyślnych dodatków do ulubionych gier. To wszystko już jest. Czego nie ma, a przynajmniej nie w takiej formie, jaką sami byśmy chcieli widzieć, to koszulki dla graczy. Chociaż „koszulki” kojarzą się głównie z plastikową ochroną na karty, więc może będziemy trzymać się terminu t-shirty.

Ja sam – Bartek – jestem graczem i geekiem, którego szafa wypełniona jest t-shirtami z najróżniejszymi wzorami… ale żadna z nich nie ma nic wspólnego z grami planszowymi. Wielokrotnie szukałem takich wzorów chcąc wyrazić siebie i swoją miłość do planszówek, ale to, co rynek oferuje w tym temacie, niestety nie spełniało moich oczekiwań. Wrzucony meeple czy kostka lub inne hasełko o grach niekoniecznie sprawia, że to od razu t-shirt dla gracza. Przynajmniej nie dla mnie.

Zaproponowałem więc współpracę mojemu przyjacielowi. Ja odpowiadam za wzory, które chciałbym nosić i które jestem pewien, że spodobają się i Wam, a Radek całe przedsięwzięcie trzyma w kupie, by dostarczyć Wam najwyższej jakości koszulki, które pojawiły się w mojej głowie. Nasza pasja do gier planszowych znajdzie odwzorowanie w naszych t-shirtach.

Chcemy, żeby nasz produkt zapełnił lukę na rynku t-shirtów dla fanów gier planszowych, którzy naszym zdaniem przez lata byli ignorowani. Rynek prężnie rozwija się w wielu kierunkach, ale ten pozostał w blokach startowych. Nasze wzory projektowane są przez graczy dla graczy, a za ich wykonanie odpowiada znany w planszówkowym świecie Mihajlo „The Mico” Dimitrievski, autor grafik do takich gier jak „Najeźdźcy z Północy”, „Cavern Tavern” czy cała seria Valerii („Valeria: Karciane Królestwa”, „Villages of Valeria” i „Quests of Valeria”).

Ponieważ jesteśmy zwykłymi graczami, którzy postanowili dać ludziom takim jak my produkt, na który zasłużyli, chcemy wejść na rynek dzięki akcji na Wspieram.to. Na początek zaproponujemy trzy wzory, które znajdziecie w załączniku oraz koszulkę z naszym logo – również autorstwa The Mico. W trakcie kampanii mamy nadzieję odblokować jeszcze przynajmniej trzy kolejne wzory, a także wspólnie z graczami stworzyć kolejny. Naszym hasłem przewodnim jest „od graczy dla graczy”, dlatego też Wspieram.to będzie świetną okazją, by w naszych dalszych działaniach uwzględniać potrzeby planszówkowiczów. Startujemy już we wrześniu, trzymajcie więc kciuki!

Zapraszamy też na naszego Facebooka (https://www.facebook.com/geekmeupeu/), gdzie pojawiać się będą wszystkie ważne informacje, a także na Instagrama (https://www.instagram.com/geek.me.up/), który będzie bardziej lifestyle’owy niż firmowy 😉

Ekipa Geek Me Up!


0 Komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.