Cześć!

Jeśli mieliście do tej pory do czynienia z TOP Kitchen, to wiecie że gra jest wynikiem działań młodego polskiego wydawnictwa – Quantum Games. Gra o gotowaniu niewątpliwie odniosła sukces (nasza recenzja TUTAJ), dlatego też QG wystartowało z kolejnym autorskim projektem. Trwa aktualnie zbiórka funduszy na wspieram.to, dlatego też zapraszam do zapoznania się z informacją prasową prosto ze źródła. 😉

Trwa kampania gry karcianej Elementum

Trwa kampania gry karcianej Elementum na portalu finansowania społecznościowego wspieram.to. Do 18 października Wydawnictwo Quantum Games zbiera fundusze na realizację nowego polskiego autorskiego projektu. Po TOP Kitchen jest to kolejna gra autorstwa Mariusza Milewskiego, która potencjalnie zostanie wydana dzięki wsparciu społeczności graczy.

Podczas pierwszych dni akcji, Elementum na wspieram.to uzyskało ponad 130 wpłat, co przekłada się na osiągnięcie 59% podstawowego celu kampanii (określonego na 8 000 zł). Akcja potrwa jeszcze do 18 października – w tym czasie każdy może przyczynić się do realizacji projektu, a przede wszystkim nabyć grę karcianą Elementum w atrakcyjnej cenie w przedsprzedaży. 

Kampanię wspierają patroni medialni, znani ze swoich recenzji i filmów prezentujących gry planszowe: GeekFactor, GambitTV, GameTroll TV. Na youtubowym kanale pierwszego z nich można już obejrzeć recenzję oraz wideoinstrukcję gry. Kolejne filmy zostaną opublikowane jeszcze w trakcie kampanii. Projekt Elementum patronatem objął również portal fantastyczny Poltergeist.

Gra karciana Elementum

Elementum to szybka gra karciana od 1 do 4 graczy od 10 roku życia, trwająca około 15 minut, w której gracze przekazują sobie zestawy kart zaklęć i jedną z nich wykładają przed siebie. Tak tworzą układy wychodzące od źródeł żywiołów, które przyniosą punkty na koniec gry w zależności od zestawów, przewag, otoczenia czy kryształów mocy.

W fantastycznym świecie Tellus silne trzęsienie ziemi odsłoniło ruiny starożytnej struktury, kryjącej skoncentrowaną moc magiczną. Czarodzieje z całej krainy zjechali się, by pozyskać potężną energię w postaci cząsteczek Elementum, niezbędną do rzucania zaklęć i tworzenia wzmacniających kryształów mocy. Olbrzymia siła ukryta od setek lat skupiona jest w czterech źródłach żywiołów. Magowie, rzucając zaklęcia z aspektów ziemi, ognia, powietrza oraz wody, opanowują Elementum gromadząc moc – a ten kto zdobędzie jej najwięcej, pozna ostateczne tajemnice natury i zostanie najpotężniejszym elementalistą świata…

Elementum jest grą kompaktową, regrywalną i dynamiczną – wymaga od gracza zmysłu obserwacji, odpowiedniego planowania ruchów i przewidywania. Proste zasady, intuicyjna mechanika połączona jest z głębią decyzji. Gra posiada także atrakcyjną oprawę graficzną, która wciąga nas w świat magii i sił natury.

Zachęcamy do zaglądania na wspieram.to/elementum i śledzenia losów gry. Ten prawdziwie autorski projekt zostanie zrealizowany wyłącznie dzięki wsparciu społeczności. Bez Was nie powstanie. Podczas trwania kampanii można znaleźć Elementum w cenie nieprzekraczającej 49 zł z wliczoną przesyłką. Można również wesprzeć kampanię nabywając zestaw zawierający także poprzedni produkt wydawnictwa – kulinarną grę planszową TOP Kitchen w dobrej cenie.

https://wspieram.to/Elementum

 


0 komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.