Cześć!

Od czasu do czasu zamiast recenzji publikujemy dla Was również różnego rodzaju informacje prasowe. Tym razem chcemy się z Wami podzielić informacją od Fabryki Kart Trefl – Kraków, spod skrzydeł której na rynku pojawią się gry i zabawy przewidziane dla maluszków. Mamy w domu 3-latka i 6-latkę, więc z ciekawością patrzymy na te nowości. 🙂 Bez zbędnego przedłużania – poniżej zamieszczam informację bezpośrednio ze źródła. 🙂

Zu&Berry – edukacyjne gry i zabawy dla najmłodszych

W ofercie Fabryki Kart Trefl-Kraków pojawiła się nowa seria – Zu&Berry.

To gry i zabawy przygotowane z myślą o najmłodszych, tytuły dla dzieci od 0 do 6 lat.

My dorośli, czasami zapominamy, że uczenie się jest jedną z największych przyjemności w życiu. Za to dzieci już od pierwszych dni chłoną świat i każdego dnia bawiąc się, uczą się czegoś nowego. Nauka to dla nich zabawa, a zabawa to nauka. Jakie to proste! Nawet najmniejszy maluch potrafi zaskoczyć swoją kreatywnością i zdolnościami w różnych dziedzinach. Na przykład okazuje się, że już trzylatki są bardzo zainteresowane liczbami. Ba! Nawet niemowlęta z ciekawością oglądają karty kontrastowe ćwicząc wzrok.

Tytuły z serii Zu&Berry zostały opracowane przy współpracy z psychologiem dziecięcym. Są świetną pomocą dla rodziców, którzy chcą zadbać o wyobraźnię malucha, wzmocnić jego koncentrację uwagi, motywację, pamięć i kreatywne myślenie. To bardzo dobry pomysł na mądrą i wesołą rodzinną zabawę.

Na serię składają się tytuły:

– Kształty. Karty kontrastowe (od pierwszych tygodni życia)

– Widzę kolory (dla dzieci od 3 miesiąca życia)

Są to specjalne karty wspomagające rozwój wzroku poprzez zastosowanie dużego kontrastu oraz wprowadzające w świat kolorów.

– Poznaję zwierzaki (od 6 do 12 miesięcy)

– Układam stwory (od 1 roku życia)

Idealne zabawy dla małych odkrywców chcących poznawać świat.

– Poznaję literki. Piszę i zamazuję (od 3 roku życia)

– Poznaję cyferki. Piszę i zamazuję (od 4 roku życia)

Gratka dla przedszkolaków. Kolorowe karty do ćwiczenia pisania, pomagające kształtować motorykę małą, rozwijające zdolności manualne, a przy tym uczące alfabetu i cyfr.

– Rycerze i rabusie (od 3 roku życia)

– Zakręcone labirynty (od 3 roku życia)

– Kraina zagadek (od 3 roku życia)

Dla dzieci, ciekawych wszystkiego, zagadki i gry w wesoły, niebanalny sposób uczące spostrzegawczości i rozszerzające wiedzę o świecie.

Rodzice odkrywając świat wraz ze swoją pociechą, nie tylko pobudzają ciekawość malucha, ale też przyczyniają się do jego wszechstronnego rozwoju. Tytuły z serii Zu&Berry to mądra rozrywka. Idealnie nadają się jako pomoc edukacyjna dla dzieci.

„Świetna propozycja dla rodziców dbających o rozwój swoich pociech, szukających tytułów, które jednocześnie bawią i uczą” (Agnieszka Lasota, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, socjoterapeuta; www.lasotaagnieszka.pl)


0 komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.