Cześć!

Ostatnie 2 tygodnie lipca były gorące – nie tylko za sprawą wszechobecnych upałów, ale też naszego konkursu! Przypomnę, że do wygrania (dzięki odblokowaniu przez Was wszystkich zestawów) jest w sumie 26 gier i 10 książek, które powędrują do 7 zwycięzców. A to wszystko dzięki hojności naszych partnerów: Black Monk, Cartamundi, FoxGames, Uroboros, Sharp Games, Phalanx, Fabryka Kart Trefl-Kraków, Lucrum Games i Lacerta. Jeszcze raz ogromne dzięki za tak duże wsparcie! Niestety nie udało się odblokować celu związanego z nagrodami od sklepu Grybezpradu.eu – nie martwcie się, coś jeszcze na pewno wymyślimy z Robertem, właścicielem sklepu i zorganizujemy oddzielny konkurs. 😉

Zanim przejdziemy do samych wyników kilka statystyk:

  • otrzymaliśmy w sumie 36 zgłoszeń
  • zdecydowaną większość prac stanowiły opowiadania – w sumie ok. 158 000 znaków (bez spacji) i prawie 30 000 wyrazów
  • poza opowiadaniami pojawiły się również komiksy rysowane, zdjęcia, wierszyki
  • jedno zgłoszenie dotarło 1,5h po regulaminowym czasie – w związku z tym niestety nie zostało uwzględnione 🙁

Podsumowując powyższe – jesteście niesamowici! Naprawdę ciężko było nam wybrać tę najlepszą, szczęśliwą siódemkę. 🙂 A przechodząc do konkretów…

Zestaw 1, czyli Monopoly PZPN, Filmomaniak, Projekt Miasteczko, Pingwiny z Madagaskaru, komiks paragrafowy Zombi oraz książki „Toń” i „Łzy Mai” otrzymuje Dama w potrzebie – Katarina! Pomysł na opowiadanie paragrafowe urzekł don owiesska najbardziej. 🙂 Gratulacje!
Opowiadanie możecie przeczytać TUTAJ.

Zestaw 2, czyli Monopoly PZPN, Filmomaniak, Gretchiny, komiks paragrafowy Piraci, oraz książki „Triskel” i „Przeklęci Święci” otrzymuje Grzegorz Zembaczyński! Tak ciekawej historii w świecie Chińczyka się nie spodziewałem. 🙂 Gratulacje!
Opowiadanie możecie przeczytać TUTAJ.

Zestaw 3, czyli Monopoly PZPN, Filmomaniak, A kysz!, Trefle oraz książki „Historia pewnej dziewczyny”, „Księga kolorowanek. Szklany Tron” otrzymuje Wojciech Kowalski! Aż strach będzie wybrać się teraz na jakieś szkolenie wyjazdowe. 🙂 Gratulacje!
Opowiadanie możecie przeczytać TUTAJ.

Zestaw 4, czyli Monopoly PZPN, Filmomaniak, Król Ozo, Owocowe Opowieści oraz książkę „Tajemnica diabelskiego kręgu” otrzymuje Michał Jachimek! Mam nadzieję, że jednak magisterka Cię nie pokona! 🙂 Gratulacje!
Pracę możecie obejrzeć TUTAJ.

Zestaw 5, czyli Monopoly PZPN, Filmomaniak, Pingwin na lodzie, Pszczoły i książkę „Dom wschodzącego słońca” otrzymuje Mep(e)lopata, czyli Hubert! Uśmiałem się czytając o nieugiętym Szeryfie z Nottingham. 🙂 Gratulacje!
Opowiadanie możecie przeczytać TUTAJ.

Zestaw 6, czyli Sherlook, Niech żyje Król Julian, Wirus oraz książkę „Tancerze Burzy” otrzymuje Chochlik Kulturalny! Życzę pięknych spotkań z wielkimi tego świata! 🙂 Gratulacje!
Opowiadanie możecie przeczytać TUTAJ.

Zestaw 7, czyli Rzutem do mety, Hunger oraz książkę „Wszystko razem” otrzymuje Michał Dąbek! Ciekaw jestem innych historii z udziałem Głuptotelesa. 🙂 Gratulacje!
Opowiadanie możecie przeczytać TUTAJ.

Za WSZYSTKIE zgłoszenia jeszcze raz dziękujemy! Z wygranymi skontaktujemy się mailowo, aby ustalić wysyłkę nagród. 🙂


0 komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.