Cześć!

Święta tuż tuż, więc pewnie ucieszy Was możliwość wygrania jednej z nowości ze stajni 2 Pionków (Portal) – Skarabii! 😀

Skarabia to gra tetrisowa, w której zadaniem graczy jest prowadzenie wykopalisk w taki sposób, aby wydobywane przez nich Skarabeusze posiadały jak największą wartość. Gra z gatunku familijnych, przyjemnych do pogrania przy okazji niedzielnego obiadu. 😉 Nasza recenzja ukaże się niebawem, aczkolwiek nie czekamy i już teraz odpalamy konkurs! 

Co trzeba zrobić, żeby wygrać to kolorowe pudełko? Najciekawiej odpowiedzieć na jedno, ale to bardzo ważne pytanie… Ale zanim pytanie, to najpierw krótki wstęp fabularny do zadania. 😉 

Wyobraź sobie, że bierzesz udział w wykopaliskach. Może to być morskie dno, skrywające ruiny Atlantydy, bezkresna pustynia pełna grobowców, a może góra prania, w której skrywa się ostatnie 5zł? Wszystko zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni! Powiedz nam, jaki skarb chciałbyś znaleźć i dlaczego? Odpowiedzi zamieszczajcie pod postem konkursowym na FB, doczepionym u góry fanpejdża. Najciekawszy komentarz zostanie przez nas wybrany i nagrodzony nowym egzemplarzem Skarabii! 

Wspominaliście przy okazji ostatniego konkursu, że nie podoba Wam się formuła, w którym wygrywa największa liczba lajków – odchodzimy od niej zatem. Oczywiście nadal będzie nam miło, jeśli zaprosicie swoich znajomych do zabawy i poprzez swoje reakcje będą pokazywać, które komentarze im się najbardziej podobają, aczkolwiek nie będzie to wyznacznik do wybrania zwycięzcy. 

Konkurs trwa do 14/12 do g. 23.:59, zwycięzcę chcemy ogłosić w niedzielę 16/12, tak aby wysyłka nastąpiła szybko i gra dotarła przed Świętami. 🙂 

Regulamin

  1. Organizatorem konkursu jest portal Board Games Addiction, we współpracy z wydawnictwem Portal Games.
  2. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do zrealizowania wysyłki nagrody.
  3. Polubienie fanpage nie jest warunkiem przystąpienia do konkursu.
  4. Zadaniem konkursowym jest napisanie komentarza pod postem konkursowym na Facebooku’u, który jest odpowiedzią na pytanie: „Jaki skarb chciałbyś znaleźć i dlaczego?”.
  5. Spośród komentarzy redakcja BoardGamesAddiction wybierze najciekawszy, a jego autor otrzyma nagrodę – egzemplarz gry Skarabia.
  6. Konkurs trwa od 09/12 do 14/12/2018 do g. 23:59.
  7. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 16/12.
  8. Wysyłka nagród nastąpi w przeciągu tygodnia od momentu zakończenia konkursu.
  9. Wysyłka nagród jedynie na terenie Polski.
  10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

2 komentarze

Przegląd Planszowy #1228 - Board Times - gry planszowe to nasza pasja · 14 grudnia 2018 o 11:45

[…] ogłasza konkurs, w którym do wygrania Scarabia. Zgłoszenia do […]

Przegląd Planszowy #1227 - Board Times - gry planszowe to nasza pasja · 14 grudnia 2018 o 11:46

[…] ogłasza konkurs, w którym do wygrania Scarabia. Zgłoszenia do […]

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.