Cześć!

13 marca swoją premierę miał Dziennik 29 – niesamowita książka zagadek od wydawnictwa FoxGames, której wydaniu patronujemy! Z tego okazji zapraszam Cię dzisiaj do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie właśnie Dziennik 29.

Co należy zrobić? Zadanie jest proste, a do jego wykonania musisz oczywiście użyć szarych komórek. 😉 Na naszym fanpage’u, w poście konkursowym, przypiętym do góry strony umieść komentarz, który będzie zawierał zagadkę. Może to być wierszyk, rebus, obrazek – inwencja dowolna. Rozwiązaniem zagadki ma być tytuł wybranej przez Ciebie gry planszowej. Dwie osoby, których zagadki spodobają nam się najbardziej – wygrają Dziennik 29 i będą miały okazję porozwiązywać zagadki w nim zawarte. Konkurs startuje od momentu ogłoszenia i trwa do 24/03 do g. 23:59. Wyniki ogłosimy 26/03. Będzie nam bardzo miło, jeśli zaprosisz do zabawy również swoich znajomych i zostawicie nam lajka. Gotowy? Do dzieła! 😀

Link do naszego FB: TUTAJ

Link do strony dot. Dziennika 29: TUTAJ

Regulamin

  1. Organizatorem konkursu jest portal Board Games Addiction, we współpracy z wydawnictwem FoxGames.
  2. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do zrealizowania wysyłki nagrody.
  3. Polubienie fanpage nie jest warunkiem przystąpienia do konkursu.
  4. Zadaniem konkursowym jest napisanie komentarza pod postem konkursowym na Facebooku’u, w którym zawarta będzie zagadka w dowolnej formie, której rozwiązaniem będzie tytuł gry planszowej.
  5. Spośród komentarzy redakcja Board Games Addiction wybierze dwa najciekawsze, a jego autorzy otrzymają nagrodę – egzemplarz Dziennika 29.
  6. Konkurs trwa od 14/03 do 24/03/2019 do g. 23:59.
  7. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 26/03.
  8. Wysyłka nagród jedynie na terenie Polski.
  9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

0 komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.