Cześć!

Obiecywałem konkurs w weekend, więc właśnie startujemy! Na pewno zauważyłeś, że kilka dni temu na rynku pojawiło się Kingdomino, Queendomino i Era Gigantów – jednym słowem, rodzina w komplecie. 😉 To, co nie zostało wydane za czasów GF, teraz pojawia się pod naszymi dachami dzięki niezawodnym liskom z FoxGames. Dzięki ich uprzejmości i zaangażowaniu dajemy Ci dzisiaj możliwość wygrania wspomnianego właśnie Kingdomino!

Co należy zrobić, aby zdobyć grę? Skoro w grze stajemy na czele zamku – Twoim zadaniem będzie zbudowanie zamku. 😉 Wykorzystaj do tego elementy z gier planszowych, a zdjęcie wstaw na naszym FB, w komentarzu pod postem konkursowym – przypięty u góry FB, aby łatwiej go było znaleźć. 😉 Dodatkowo, poniżej zamieszczam screen, na którym możesz zobaczyć, jak wygląda.

Board Games Addiction

Do kiedy trwa konkurs? Masz tydzień, do 26/05/2019 do g. 23:59. Wykorzystaj zatem wyobraźnię i pokaż nam swój zamek! Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zaprosisz swoich znajomych do zabawy i zostawisz łapkę w górę na naszym FB. Liczba lajków pod zdjęciami będzie dla nas sugestią, który zamek zdobył uznanie, aczkolwiek lajki, ani udostępnienia nie są wymogiem do zdobycia nagrody.

Regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest portal Board Games Addiction, we współpracy z wydawnictwem FoxGames.
 2. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do zrealizowania wysyłki nagrody.
 3. Polubienie fanpage nie jest warunkiem przystąpienia do konkursu.
 4. Zadaniem konkursowym jest napisanie komentarza pod postem konkursowym na Facebooku’u, w którym autor zamieści zdjęcie wymyślonego zamku, stworzonego z elementów z gier planszowych.
 5. Spośród komentarzy redakcja Board Games Addiction wybierze najciekawsze zdjęcie, a jego autor otrzyma nagrodę – egzemplarz gry Kingdomino.
 6. Konkurs trwa od 19/05 do 26/05/2019 do g. 23:59.
 7. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 28/05.
 8. Wysyłka nagród jedynie na terenie Polski.
 9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

2 komentarze

Wojtek · 19 maja 2019 o 18:39

Chyba mała pomyłka – konkurs do 26.05 a ogłoszenie wyników 21.05?! Pozdrawiam

  owiessek · 20 maja 2019 o 17:45

  Haha, oczywiście, że pomyłka. 😀 Już poprawiam. 😉

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.