Hej!

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie! Zgłoszenia dostawaliśmy na maila i, jak zwykle ciężko było wybrać tych dwóch szczęśliwców. 😉 Ale że musieliśmy, to nagrody otrzymują…

Dagmara oraz Marek! Gratulujemy! Skontaktujemy się mailowo, aby ustalić wysyłkę nagród. 🙂

A poniżej zwycięskie prace:

Dagmara:

Masz dość jałowych wycieczek? Oklepane miejsca Cię nudzą? 
Ciulul Travel zaprasza do Tartar Show! Czeka Cię niesamowita wycieczka objazdowa po Zaświatach. Nasze cztery przystanki to: Tartar, Walhalla, Egipska Kraina Umarłych, Nawia.*
Jeszcze Cię to nie przekonało? Więc zdradzimy główne punkty programu:
– przepłynięcie Styksu na łodzi Charona, gdzie przewodnik opowie o topografii krainy
– skosztowanie piwa** na uczcie bogów w Walhalli, jak nam dopisze szczęście zobaczymy pasące się konie Walkirii
– obserwacja procesu ważenia serca zmarłego (prosimy nie głaskać Ammut!)
– obserwacje przelotu nawet z duszami umarłych oraz poczęstunek miodem pitnym**. Więcej szczegółów podamy bliżej terminu wycieczki.
Obiecujemy, że z nami nie umrzesz z nudów!

*na czas wycieczki wzniesiony powrót w jedną stronę w każdej z krain
** poczęstunek tylko dla osób pełnoletnich

Marek:

Zapraszam Państwa ma niespotykaną i nieoferowaną w żadnym innym biurze podróży, wycieczkę do siedmiu Nudów Świata. Niezwykle atrakcyjna w swej nieatrakcyjności podróż zapewni Państwu wrażenia, których nie doznacie Państwo od momentu przyjścia na ten pełen atrakcji świat. 
Podróż naszą zaczniemy od zwiedzenia Szczerego Pola, gdzie będziemy mogli obserwować rosnącą leniwie pszenicę, następnie udamy się w podróż łodzią po płynącej z Leniwym Nurcie Rzece, którą dotrzemy do Lasu Prostego jak Pal, z drzew którego (pierwsza i jedyna w tej podróży ciekawostka) robi się rękojeście do cepa. Kolejnym miejscem, które odwiedzimy to Pustynia, jak okiem sięgnąć piaszczysta i nieprzebyta, a z niej spragnionych wody (niezdatnej co prawda do picia) i dalszego braku wrażeń zaprosimy nad Morze Martwe. W dalszej części udamy się na Obrady Sejmowe Komisji Turystyki nad ustawą o poszerzeniu sezonu ogórkowego, by w końcu w jednej z wybranych Miejscowości Wypoczynkowych po Sezonie zjeść tradycyjnie podawane tam w tym chłodnym dla turystyki okresie Flaki z Olejem.

A jak by ktoś chciał się zaopatrzyć w Dziennik, to ceny można sprawdzić TUTAJ. 🙂


2 komentarze

Daga · 19 grudnia 2019 o 12:18

Dziękuję za przyznanie nagrody 🙂

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.