Fhtagn! 

W dniu dzisiejszym swoją premierę ma dodatek do bardzo dobrze przyjętej gry kooperacyjnej, utrzymanej w tematyce mitologii stworzonej przez H.P. Lovecrafta, czyli Cthulhu Death May Die. Kampania 2 to nowe scenariusze, nowi badacze, nowi przeciwnicy do pokonania, czyli w skrócie – masa nowych przygód do przeżycia podczas wielu godzin nad planszą! Patronowaliśmy grze podstawowej, nie inaczej jest w przypadku rozszerzenia, a dzięki temu mamy możliwość zorganizowania konkursu, w którym do wygrania będzie jeden egzemplarz Kampanii 2! Jeśli kojarzysz nasze wcześniejsze konkursy to wiesz, że łatwo nie będzie…

Cthulhu Death May Die Kampania 2 | Board Games Addiction

Klasycznie, dalecy jesteśmy od formuły bazującej na losowym strzelaniu w numerki, za to liczymy na Twoją kreatywność. Dlatego tym razem postawimy na zdjęcia. Mogą być bez filtra, z filtrem, obrobione, przerobione, z podpisem, bez podpisu etc. etc. Grunt, żeby stanowiły wizualizację tematu „Moja rozgrywka z Cthulhu”. Stawiamy na kreatywność, poczucie humoru, nieszablonowe myślenie. Jak to mówią po staropolsku – the floor is yours. Interpretacja tematu i jego przedstawienie należy całkowicie do Ciebie. Swoją twórczość zamieść na naszym FB, w komentarzu pod przypiętym postem konkursowym. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zaprosisz swoich znajomych do zabawy (poprzez oznaczenie) oraz zostawisz reakcję pod postem. Nie jest to absolutnie wymagane, ale zwiększy zasięgi, dzięki czemu zabawa dotrze do większej liczby osób.

Startujemy 6, a kończymy 16 maja o godzinie 23:59. Zwycięzcę ogłosimy w przeciągu kolejnych 3 dni, a paczkę z grą wyślemy paczkomatem najszybciej, jak się uda. Wysyłka jedynie na terenie Polski!

Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Portal, za co serdecznie dziękujemy!

Do dzieła i powodzenia, macki do pracy!


0 komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.