Cześć!

God of War | Board Games Addiction

Wakacje się rozpoczęły, na pewno czeka Cię wiele fantastycznych momentów, odpoczynku, przygód. Z tej okazji przygotowałem dla Ciebie konkurs, w którym do wygrania jest najnowsza produkcja od Portal Games (które ufundowało nagrodę, za co serdecznie dziękuję!). Co należy zrobić, aby wejść w posiadanie tego tytułu?

God of War | Board Games Addiction

Jeśli śledzisz mój blog od jakiegoś czasu to wiesz, że jestem zwolennikiem konkursów kreatywnych. Nie inaczej jest i tym razem. Jak już wspomniałem, wakacje to często czas niezapomnianych przygód. Jaką przygodę chciałbyś przeżyć wspólnie z Kratosem i jaką rolę w niej odegra? Być może będzie to podróż na północ i odkrywanie norweskich fiordów? A może wypłyniecie wspólnie na rejs statkiem, zaatakuje Was Kraken i będziecie walczyć o życie? Wszystko zależy od Twojej wyobraźni! Forma pracy konkursowej jest bardzo dowolna – może to być opowiadanie, wiersz, obrazek, film, komiks, rysunek… Niech obudzi się Twoja kreatywność! Pracę należy zamieścić w komentarzu do posta konkursowego na FB – przypięty na górze fanpejdża.

Czas trwania? Od teraz, do niedzieli 11 lipca do końca dnia.

Kiedy ogłoszę wyniki? Najpóźniej 13 lipca.

Kiedy wysyłka nagrody? Jak najszybciej po ogłoszeniu wyników, ponieważ od 16 lipca będę na urlopie. 😉 Grę wyślę paczkomatem, jedynie na terenie Polski. Będę potrzebował do tego oznaczenia paczkomatu, Twój mail oraz adres telefonu. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zaprosisz do zabawy swoich znajomych i udostępnisz post konkursowy. Nie jest to natomiast wymóg konieczny do wzięcia udziału w zabawie!

Powodzenia!


0 komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.