UWAGA ! UWAGA ! 

Nadszedł czas na to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli okazję do zdobycia gry! Tym razem, we współpracy z wydawnictwem Baldar organizujemy konkurs, w którym do wygrania jest…

Cthulhu Światy ! 

Board Games Addiction

Powyższy tytuł nawiązuje bezpośrednio do twórczości H.P. Lovecraft’a, jednak sprawdzi się nie tylko dla fanów tej tematyki, o czym dowiecie się w mojej recenzji, która pojawi się w najbliższych dniach.

Co trzeba zrobić, aby wygrać? Postępuj wg. zasad:

  1. Polub fanpage Board Games Addiction oraz Baldar na Facebooku.
  2. Oznacz 3 znajomych, z którymi chciałbyś zagrać w Cthulhu Światy pod postem konkursowym na fanpage’u Board Games Addiction.
  3. Odpowiedź na pytanie: „Jaki tytuł ma najnowsza gra wydawnictwa Baldar, na którą zbierane są właśnie fundusze w serwisie wspieram.to?” wyślij na adres boardgamesaddiction@gmail.com, wpisując w temacie „Konkurs”.
  4. Licz na szczęście w losowaniu osób, które wykonają wszystkie powyższe kroki. 🙂

Board Games Addiction

I na koniec – regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest portal Board Games Addiction, we współpracy z wydawnictwem Baldar, które ufundowało nagrodę.
2. Odpowiedź na pytanie konkursowe: „Jaki tytuł ma najnowsza gra wydawnictwa Baldar, na którą zbierane są właśnie fundusze w serwisie wspieram.to?” należy wysłać na adres boardgamesaddiction@gmail.com, w tytule maila wpisując „Konkurs”.
3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie profilu Board Games Addiction oraz Baldar na Facebooku oraz oznaczenie 3 osób w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Board Games Addiction.
4. Wśród osób, które spełnią wszystkie kryteria, drogą losowania wybrana zostanie jedna, która otrzyma grę Cthulhu Światy wydawnictwa Baldar. Zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową, oraz na profilu Board Games Addiction na Facebooku.
5. Wzięcie udziału w konkursie wiąże się z akceptacją wykorzystania danych (imię i nazwisko, bądź pseudonim) przez organizatora konkursu.
6. Wysyłką nagrody zajmuje się wydawnictwo Baldar, przesyłka jedynie na terenie Polski.
7. Konkurs trwa od 30.05.2016 do 10.06.2016.
8. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dn. 12.06.2016 o g. 12.00.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
Powodzenia! 🙂

1 komentarz

Cthulhu Światy, czyli potworny deckbuilding! – Board Games Addiction – recenzje, zdjęcia, nowości, luźne gadki – o grach planszowych! · 18 kwietnia 2017 o 15:58

[…] do 10.06.2016 trwa konkurs, w którym możecie wygrać Cthulhu Światy! Regulamin dostępny jest w TYM wpisie, natomiast post konkursowy znajduje się na fanpejdżu Board Games Addiction. […]

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.