Munchkin znany jest z absurdalnego, często bardzo specyficznego poczucia humoru, który nie zawsze trafia w gusta wszystkich. Jeśli jednak, podobnie jak ja wyznajesz zasadę, że dobry suchar nie jest zły – zapoznaj się z poniższą informacją o planach wydawniczych serii z okazji Jubileuszu 15-lecia i szykuj kasę na zakupy!

Board Games Addiction

Świętowanie jubileuszu Munchkina trwa! Kolejna seria premier trafi do sklepów już na przełomie września i października. Co przyniesie? Przede wszystkim zupełnie nowe spojrzenie na znanego wszystkim Munchkina Fantasy! Ale na tym nie koniec. Black Monk przygotował dla graczy dwa dodatki do gry – jeden to prawdziwa mieszanka wybuchowa z Wróżkowym Pyłkiem w roli głównej, a drugi niewątpliwie będzie legen… wait for it… darny! LEGENDARNY!

Board Games Addiction

Co łączy Welcome to Showside, Adventure Time, Bravest Warriors i Hello Kitty? Przy wszystkich tych tytułach pracował amerykański rysownik, Ian McGinty. Teraz do tej listy można dorzucić jeszcze Munchkina! Munchkin Edycja Jubileuszowa to stary, dobry Munchkin Fantasy w zupełnie nowej odsłonie graficznej! Jak wyglądają odświeżone Młotomysz z Marsa, Altanka czy Bandanka Prawdziwego Macho? Wkrótce będziecie mogli się przekonać!

Board Games Addiction

Czy ktoś tęskni za Wróżkowym Pyłkiem? A za Munchkinomiconem? Powracają! I to nie samotnie. Dodatek Obfitości to połączenie ośmiu boosterów w jeden szalony dodatek. Oprócz wymienionych, znajdziecie w nim Wzmocnienia Potworów, Grozmieniacze, Smoki i Wejście Smoków, Żywi Inaczej oraz Księżniczki… Jest w czym wybierać!

Board Games Addiction

A to jeszcze nie wszystko! Pora stworzyć nowe legendy! Munchkin Legendy Faunie Igrzyska to dodatkowe 110 kart. Chwyć miecz i wyjdź na arenę, by zostać największym Gladiatorem wszechczasów! A jeśli spośród fauny i flory zawsze wolałeś to pierwsze, to świetnie – nowa Rasa z tego dodatku pozwoli każdemu zostać Faunem!

Board Games Addiction

Board Games Addiction


0 komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.