Witajcie!

Jeśli jesteście graczami z Krakowa, lub okolic – zapraszamy do zapoznania się z informacjami od organizatorów akcji „Pad czy Pionek?”. Dla każdego coś miłego! 🙂 Objęliśmy patronatem medialnym tę, jakże ciekawą inicjatywę. Szukajcie zatem informacji o nadchodzących wydarzeniach zarówno na blogu, czy naszym FB, jak i u źródła. 🙂

Board Games Addiction

Pad, czy pionek – co wybierasz?

Nie tylko informujemy Was o ciekawych inicjatywach dla graczy na terenie Krakowa ale i sami je organizujemy lub jesteśmy współorganizatorami!

Board Games Addiction

Sam możesz wybrać, co Cię bardziej interesuje – spotkanie ze znajomymi przy dobrej planszówce, czy przy konsoli? W Krakowie jest już coraz więcej miejscówek, gdzie razem ze znajomymi możecie się umówić na partyjkę w fifę, lub pojedynek w mortal kombat.

Regularnie współpracujemy z Klubem Nawojka oraz Kawiarnią Piast, naszymi partnerami są również Dragonus oraz Game Over. Dostrzegamy w Krakowie coraz więcej tego typu inicjatyw i bardzo chętnie o nich informujemy. Wiesz o jakimś wydarzeniu? Organizujesz coś? Podeślij nam – chętnie udostępnimy!

Board Games Addiction

Planszówki, xbox, a może karaoke połączone z partyjką Jungle Speeda? Zapraszamy do udziału w wydarzeniach, które promujemy ale i również tych, które ORGANIZUJEMY. Specjalnie dla Was co środę będziemy organizować spotkania z grami.

Do wyboru macie Sing & play party w Kawiarni Piast – imprezę towarzyską będącą połączeniem planszówek i karaoke oraz Nocne Granie w Klubie Nawojka, czyli wieczór, podczas którego możecie na luzie i bez skrępowania pograć sobie nie tylko w planszówki ale i najlepsze tytuły na konsoli! 🙂

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszego kalendarium oraz szukania pierwszych plakatów na mieście 🙂


0 komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.