Platforma wspieram.to już na stałe zadomowiła się na naszym rynku, jeśli chodzi o kampanie gier planszowych. Mieliśmy już pewniaków, takich jak T.I.M.E. Stories od Rebela (ze spektakularnym wynikiem), jak również ogromne niewypały (patrz Cthulhu Wars od Galakty). Na szczęście nadal pojawiają się także kampanie mniejszych wydawnictw i autorskich projektów, dla których forma crowdfundingowa faktycznie decyduje o sukcesie wydania gry. Tak jest właśnie w przypadku gry TOP Kitchen – planszówki o gotowaniu. 😉 Temat wydaje się ciekawy, dlatego zapraszam do zapoznania się z poniższą notką od autorów. A jeśli Wam się spodoba – do wspierania. 🙂

Board Games Addiction

Wystartowała kampania kulinarnej gry TOP Kitchen na portalu wspieram.to. Wśród nagród dla wpłacających można znaleźć samą planszówkę oraz parę ciekawych dodatków. Kampania potrwa do 12 października, a celem podstawowym jest uzbieranie 30 000 zł. Zobaczcie co to za gra, w jakich cenach ją dostaniecie i jakie dodatki przygotowali autorzy projektu.

Board Games Addiction

Każdy może zostać szefem kuchni!

TOP Kitchen to gra planszowa o gotowaniu, zarządzaniu kuchnią i menu w eleganckich restauracjach przeznaczona dla od 2 do 4 osób. Gracze wcielają się w szefów kuchni i rywalizują pomiędzy sobą o to, kto zdobędzie większy prestiż. W tym celu tworzą wykwintne dania i kupują niezbędne składniki oraz przyprawy w emocjonującej walce o jak najlepsze ceny.

Board Games Addiction

Gracze, wyposażeni w produkty oraz przydatne ulepszenia kuchenne, przystępują do gotowania potraw z napływających zamówień. Szykowanie dań odbywa się poprzez radosne rzucanie kośćmi i modyfikowanie wyników. Dzięki talii kart akcji szefowie mogą zagrywać natychmiastowe bonusy, psuć szyki przeciwnikowi incydentami, rozbudowywać zaplecze kuchni czy inwestować karty dla późniejszych zysków. Chef z największą liczbą zdobytych punktów prestiżu wygrywa.

Nagrody dla wspierających

Wśród nagród dla wspierających znajdziecie pakiet z grą za 135 zł – earlybird z niższą ceną obowiązuje do 19.09, do godz. 12:00. Po tym czasie odblokowane zostaną nagrody za 144 zł (limitowana dla 30 osób) oraz za 149 zł (cena do końca kampanii). Kupując TOP Kitchen na wspieram.to można zaoszczędzić od 25 do 45 zł w porównaniu do przewidywanych cen sklepowych.

Board Games Addiction

Ponadto autorzy projektu przewidzieli nagrody w postaci praktycznych, uniwersalnych podstawek na karty – za 25 zł otrzymacie zestaw czterech przezroczystych podstawek akrylowych. Ciekawym gadżetem jest także fartuch kuchenny z logo TOP Kitchen – coś w sam raz dla miłośników gotowania.

Board Games Addiction

Wspierajcie

Nawet jeśli TOP Kitchen to nie Wasz temat, to możecie wesprzeć autorów w realizacji pomysłu wybierając praktyczne nagrody lub dokonując symbolicznej wpłaty 10 zł i w ten sposób okazując wsparcie. To polski niezależny autorski projekt, to czy dostanie swoją szansę jest w Waszych rękach.

Board Games Addiction


0 komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.