Cześć!

Pewnie z niecierpliwością czekaliście na rozwiązanie konkursu, w którym do wygrania była gra Pytaki. Na wstępie jednak chcieliśmy podziękować wszystkim za udział i nadesłane odpowiedzi. Były ciekawe, zaskakujące i pokazywały bardzo mocno, że każdy z nas jest inny i czego innego oczekuje. Podobnie, jak w rodzinie, czy wśród znajomych. A żeby się tego dowiedzieć, trzeba… pytać. 😉

Board Games Addiction

Najciekawsza odpowiedź na nasze pytanie konkursowe, która jednocześnie wpisuje się w samą ideę gry brzmiała wg nas następująco:

„Witaj. Przeniósł bym się do 11 stycznia 2021. Dzień 6 urodzin mojej córki. Kupiłbym jej grę planszową, pewnie Carcassonne i zapytałbym: ”zagramy?”. Dlaczego akurat 6 urodziny? Oceniam, że 6-letnie dziecko umiejętnie prowadzone jest wstanie grać samodzielnie w większość familijnych gier planszowych… a ja nie mam z kim grać w domu :(. Już się nie mogę doczekać :). Jeszcze tylko 4 lata… albo wehikuł czasu :-P”

Serdecznie gratulujemy Panu Mikołajowi wygranej i będziemy kontaktować się mailowo, aby ustalić szczegóły dotyczące wysyłki gry! 🙂

Panie Mirku, nasza prawie 5letnia córka (kończy w styczniu) już od pewnego czasu grała z nami w Carcassonne, więc ten czas się do Pana zbliża!

Obserwujcie nasz profil na FB, Instagram, czy wchodźcie na bloga – już za kilka dni ruszy kolejny konkurs!!!

Do zobaczenia! 🙂


0 komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.