Cześć! 

Kudu Games rusza w dniu dzisiejszym z nową kampanią na wspieram.to – jej celem będzie wydanie Super Psiaków! Jako że uwielbiam takie azjatyckie klimaty – nie mogłem odmówić partnerstwa w tejże kampanii. Zapraszam zatem do zapoznania się z poniższą informacją prasową i wsparciem – kampania rusza już dziś o 12.00!

Kampania crowdfundingowa Super Psiaki rozpocznie się 10.10.2017r. za pośrednictwem strony Wspieram.to. Zbiórka funduszy potrzebnych do realizacji nowego projektu Kudu Games będzie trwała do 12.11.2017r. Cel podstawowy zostanie zrealizowany po osiągnięciu kwoty 1500zł. Następne progi to kolejno 3000, 4000 i 5000 PLN. Oprócz Super Psiaków w zestawach pojawiają się również inne gry spod szyldu Kudu Games – Ninja Koty i Groza (NOWOŚĆ!). UWAGA! Przez pierwsze pięć dni trwania kampanii będzie dostępny ZESTAW SPECJALNY, który jako jedyny oferuje możliwość zakupu trzech gier w ramach jednego zestawu!

Super Psiaki to mini gra na czas kierowana zarówno do najmłodszych, jak i starszych odbiorców. Bez problemu może pełnić funkcję dodatku imprezowego, jak również bawić dzieci i młodzież w gronie rodzinnym. Sympatyczne grafiki psów trafią i zachwycą każdego! 

Gra składa się z 7 płytek psiaków, 30 kart sztuczek oraz karty sceny dla każdego z czterech graczy. W trakcie rozgrywki uczestnicy próbują odwzorować za pomocą płytek psie akrobacje znajdujące się na kartach. W chwili gdy któryś z graczy zakończy układanie wzoru „zaklepuje” kartę, z której czerpał wzór. Jeśli układ został prawidłowo wykonany, zaklepana karta trafia do danego gracza i symbolizuje jeden punkt. Gra toczy się do ostatniej karty, a zwycięzcą zostaje osoba z największą liczbą zdobytych punktów.

 


0 komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.