Cześć!

Boss Monster nam akurat niespecjalnie podszedł, aczkolwiek pikselowe grafiki w dalszym ciągu mnie urzekają. Dlatego z miłą chęcią udostępniam informację prasową odnośnie nowego dodatku. Poczytajcie, pooglądajcie i dajcie znać, co sądzicie! 🙂

„Narzędzia zagłady” – dla każdego coś miłego!

Różne są sposoby na odreagowanie stresu. Jedni szukają harmonii słuchając wskazówek dawnych filozofów i podpatrując rozwiązania orientalnych kultur, drudzy wertują poradniki, wdrażają specjalne diety i ćwiczenia, a inni odpoczywają na łonie natury lub relaksują się przy dźwiękach Chopina. Każdy szuka własnej ścieżki…

I bywa, że długo błądzi! A przecież jest proste rozwiązanie!

Narzędzia zagłady!

Oto idealny sposób na relaks! Nic tak nie koi nerwów jak mała destrukcja. Jedna karciana rozgrywka w mrocznych podziemiach z „Narzędziami Zagłady” u boku i każdy doświadczy stuprocentowej poprawy nastroju! Odprężenie gwarantowane (wyciszenie niekoniecznie).

Czas zdjąć rękawiczki… i założyć stalowe rękawice! „Narzędzia zagłady”, dodatek do „Boss Monstera: Gry karcianej o budowaniu podziemi”,  to 24 zupełnie nowe karty przedmiotów, które zmieniają bohaterów gry z bezradnych pionków w śmiertelne zagrożenie.

Część nowych kart przedmiotów przeznaczona jest dla odkrywców, do wykorzystania z rozszerzeniem dla 5-6 graczy pt. „Twarde lądowanie”. W opakowaniu znajdziesz też 5 nowych kart bossów – w sumie 29 kart!

Narzędzia zagłady, o których zawsze marzyłeś!

Patronat nad grą objęły: serwis Board Times, Pixel Magazine i GameTroll TV

„Boss Monster” w telegraficznym skrócie – 7 faktów, które każdy geek znać powinien!

  1. „Boss Monster”, gra o nieustraszonych pogromcach bohaterów, powstała za sprawą dwóch braci, Chrisa i Johnny’ego O’Neal, zafascynowanych starymi, klasycznymi grami wideo ze słynną pikselową grafiką. Twórcy gry zbierali fundusze na jej publikację za pomocą crowdfundingowej platformy Kickstarter. Odnieśli niebywały sukces – mieli nadzieję uzbierać 12 tysięcy dolarów, tymczasem w ciągu 30 dni udało im się zebrać zawrotną sumę 215 tysięcy dolarów!

 

  1. W grze odwrócono stereotypowe role – to gracz jest czarnym charakterem, wciela się w potwora, który buduje niebezpieczne lochy pełne śmiertelnych pułapek i zwabia do nich bohaterów.

 

  1. W „Boss Monsterze” ukrytych jest mnóstwo żartów i nawiązań do popkultury, wszystko w pikselowej oprawie.

 

  1. Dotychczas w serii „Boss Monster” ukazały się:

 

„Boss Monster: Gra karciana o budowaniu podziemi” (samodzielna gra)

 

„Boss Monster 2: Następny poziom”  (samodzielna gra)

 

„Boss Monster: Niezbędnik bohatera” (dodatek)

 

„Boss Monster: Twarde lądowanie” (dodatek)

 

„Boss Monster: Ukryte przedmioty”   (mini dodatek gratisowy)

 

„Boss Monster: Ukryte czary”   (mini dodatek gratisowy)

 

oraz ukazujące się właśnie  „Narzędzia zagłady”  (dodatek)

Wszystkie gry i dodatki można dowolnie łączyć.

 

  1. „Boss Monster” został uznany za najlepszą grę planszową w 2016 i 2017 roku w kategorii Total Blackout podczas imprezy Pixel Heaven, prawdziwym święcie retro gier wideo.

 

  1. Na AppStore i na GooglePlay dostępna jest gra mobilna „Boss Monster” (w wersji angielskiej). Można w niej tworzyć własne karty! http://www.drivethrucards.com/builder/bossmonster?src=smbanner

 

  1. Można też zagrać w rzeczywistości wirtualnej: https://account.altvr.com/channels/boss-monster

0 Komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.