Aloha!

Wakacje w pełni, wiele osób już poplanowało swoje wyjazdy, a niektórzy być może są już po. Albo w trakcie. Jak wszyscy doskonale wiedzą – na wakacjach, podczas odpoczynku warto mieć przy sobie książki, gry planszowe i chętnych do wspólnej zabawy. Na pierwsze dwa aspekty coś dzisiaj poradzimy. 😉 Już dawno nie było możliwości wygrania u nas czegoś dla siebie, więc wspólnie z naszymi partnerami zapraszamy Was dziś do wakacyjnego konkursu!

Zanim przejdziemy do nagród i zadania konkursowego – wielkie ukłony należą się wydawnictwom, które postanowiły podzielić się z Wami swoimi produktami. A są to:

 

 

 

 

 

 

 

Wiemy już KTO, pytanie zatem, CO można wygrać? 😀 W puli nagród w konkursie znajdą się:

gry planszowe:

 

– komiksy paragrafowe:

 

– i książki:

 

Jak wiele z nich znajdzie nowych właścicieli – zależy od Waszego zaangażowania. 🙂 Na pewno znacie mechanizm stretch goali z kampanii na wspierajkach. Nam zależy na dotarciu do jak największej grupy odbiorców, co najłatwiej zweryfikować po liczbie polubień naszej strony na FB oraz naszych Partnerów. Dlatego na początek do zgarnięcia będą 3 zestawy nagród:

Zestaw 1: Monopoly Deal PZPN, Filmomaniak, Projekt Miasteczko, Pingwiny z Madagaskaru, komiks paragrafowy Zombi, książki: Marta Kisiel – Toń, Martyna Raduchowska – Łzy Mai

Zestaw 2: Monopoly Deal PZPN, Filmomaniak, Gretchiny, komiks paragrafowy Piraci, książki: Krystyna Chodorowska – Triskel, Maggie Stiefvater – Przeklęci Święci

Zestaw 3: Monopoly Deal PZPN, Filmomaniak, A kysz!, Trefle, książki: Sara Zarr – Historia Pewnej Dziewczyny, Sarah J. Mass – Księga kolorowanej. Szklany Tron

Tak, jak wspomniałem wcześniej – zależy nam na dotarciu do jak największej liczby odbiorców, aby dać wszystkim szansę na wygraną kolejnych zestawów. Dlatego też przygotowaliśmy 4 (!) dodatkowe zestawy, które odblokują się:

Zestaw 4 – przy osiągnięciu 750 polubień na naszym FB. Zestaw zawiera: Monopoly Deal PZPN, Filmomaniak, Król Ozo, Owocowe Opowieści, książka: Anna Kańtoch – Tajemnica Diabelskiego Kręgu.

Zestaw 5 – przy osiągnięciu 775 polubień na naszym FB. Zestaw zawiera: Monopoly Deal PZPN, Filmomaniak, Pingwin na Lodzie, Pszczoły, książka: Aleksandra Janusz – Dom Wschodzącego Słońca.

Zestaw 6 – przy osiągnięciu 800 polubień na naszym FB. Zestaw zawiera: Sherlook, Niech Żyje Król Julian, Wirus. książka: Jay Kristoff – Tancerze Burzy.

Zestaw 7 – przy osiągnięciu 825 polubień na naszym FB. Zestaw zawiera: Rzutem do Mety, Hunger, książka: Ann Brashares – Wszystko Razem.

A jakie jest zadanie konkursowe? 

Jesteśmy w trakcie wakacji, więc z wakacjami związane. Chcemy pobudzić trochę Waszą wyobraźnie, a jednocześnie nadal pozostać w temacie planszówek. Zatem zadaniem konkursowym będzie przedstawienie/wymyślenie jakiejś wakacyjnej przygody w świecie wybranej gry planszowej. Przykładowo, wsiadacie w samolot na Karaiby, ale awaryjnie lądujecie w… Innsmouth. I co się dalej wydarzy? Albo płyniecie luksusowym statkiem w rejs, kiedy następuje wypadek, statek idzie na dno, a Wy budzicie się na wyspie razem z …Robinsonem, Piętaszkiem i Psem. 😉 Nie ma ograniczeń zarówno w kontekście formy, jak i długości materiału. Może to być opowiadanie, film, prezentacja, zdjęcie, namalowany obraz etc. etc. etc. Może zaangażujecie swoje pociechy do wspólnej zabawy? 😉

Zgłoszenia przesyłajcie na boardgamesaddiction@gmail.com. Konkurs trwa od 16 do 31 lipca! Wyniki podamy maksymalnie do tygodnia po zakończeniu nadsyłania zgłoszeń.

Regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest portal Board Games Addiction, we współpracy z wydawnictwami gier planszowych i książek.
 2. Wzięcie udziału w konkursie (przesłanie swojej pracy) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do zrealizowania wysyłki nagrody.
 3. Wśród prac konkursowych nagrody otrzymają autorzy 3 najciekawszych prac, lub więcej, jeśli zostaną zrealizowane dodatkowe cele w postaci liczby polubień fanpage Board Games Addiction.
 4. Polubienie fanpage nie jest warunkiem przystąpienia do konkursu.
 5. Wraz z wysyłką zgłoszenia biorący udział w konkursie wyraża dobrowolnie zgodę na publikację swojego dzieła na łamach portalu Board Games Addiction.
 6. Zadaniem konkursowym jest stworzenie pracy (forma dowolna) związanej z przygodą wakacyjną w świecie wybranej przez siebie gry planszowej, oraz przesłanie jej na adres boardgamesaddiction@gmail.com.
 7. Konkurs trwa od 16/07 do 31/07/2018 dp g. 23:59.
 8. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej do tygodnia od momentu zakończenia konkursu.
 9. Wysyłka nagród nastąpi w przeciągu tygodnia od momentu zakończenia konkursu.
 10. Wysyłka nagród jedynie na terenie Polski.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

6 komentarzy

Przegląd Planszowy #1180 - Board Times - gry planszowe to nasza pasja · 16 lipca 2018 o 09:14

[…] Games Addiction ogłasza wielki konkurs który będzie trwał do 31 lipca. Do wygrania naprawdę mnóstwo […]

Przegląd Planszowy #1182 - Board Times - gry planszowe to nasza pasja · 21 lipca 2018 o 11:19

[…] 31.07 na blogu Board Games Addiction wielki, wakacyjny konkurs. Do wygrania naprawdę mnóstwo gier, w zależności od […]

Przegląd Planszowy #1183 - Board Times - gry planszowe to nasza pasja · 23 lipca 2018 o 09:20

[…] 31.07 na blogu Board Games Addiction wielki, wakacyjny konkurs. Do wygrania naprawdę mnóstwo gier, w zależności od […]

Konkurs wakacyjny – dodatkowy cel, dodatkowa nagroda! – Board Games Addiction · 27 lipca 2018 o 22:47

[…] tym linkiem przeczytacie niezbędne informacje na temat wakacyjnego konkursu, który trwa do 31 lipca. Macie […]

Przegląd Planszowy #1184 - Board Times - gry planszowe to nasza pasja · 28 lipca 2018 o 12:26

[…] 31.07 na blogu Board Games Addiction wielki, wakacyjny konkurs. Do wygrania naprawdę mnóstwo gier, w zależności od […]

Przegląd Planszowy #1185 - Board Times - gry planszowe to nasza pasja · 31 lipca 2018 o 10:51

[…] 31.07 na blogu Board Games Addiction wielki, wakacyjny konkurs. Do wygrania naprawdę mnóstwo gier, w zależności od […]

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.