Cześć!

Obiecywałem, więc jest! Konkurs, w którym możesz wygrać piękne podstawki na kości, wykonane przez niezawodne Playmaty.pl (mamy również od nich matę do grania – sprawdza się idealnie!). Wygląd tacki poniżej:

Przechodząc od razu do sedna. Do wygrania jest jedna podstawka, a jeśli uda się przebić 1000 polubień na naszym fanpage, dorzucimy do puli jeszcze jedną. 😀 Co należy zrobić? Otóż, wróciliśmy dopiero co znad morza, gdzie nasze epic meeple podbijały śnieżną plażę. Udostępniam Ci plik ze zdjęciem oraz filmem z tego wydarzenia – Twoim zadaniem jest przeróbka któregoś z nich w dowolny przez siebie sposób i wklejenie w komentarzu do posta konkursowego (podpięty na górze FB). Najciekawsza/najzabawniejsza praca zostanie nagrodzona. Jeśli miałbyś jakikolwiek problem z pobraniem pliku – daj znać na maila boardgamesaddiction@gmail.com – podeślę. 🙂

Link do materiałów – TUTAJ.

Konkurs trwa do 17 lutego, więc masz trochę czasu na przygotowanie pracy. Będzie nam bardzo miło, jeśli puścisz dalej w świat informację o tym konkursie i zaprosisz do niego swoich znajomych. 🙂 Wysyłka nagród za pośrednictwem paczkomatu, tylko na terenie Polski. Zwycięzcę (bądź zwycięzców) ogłosimy w przeciągu 3 dni od zakończenia.


0 Komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.