Cześć!

Słońce zaszło, czas zatem na konkurs, w który możesz wejść w ciemno! Do zgarnięcia jest Blackout (nasza recenzja TUTAJ) od wydawnictwa Lacerta, który szturmem wszedł na polskie stoły! Nie lubimy konkursów w randomowe strzelanie w cyferki, dlatego też zadanie będzie iście kreatywne.

Board Games Addiction

Co zatem należy zrobić?

Tytułowy Blackout bezpośrednio wiąże się z ciemnością. Twoim zadaniem jest zatem uruchomienie swojej wyobraźni i przedstawienie ciemności, pozostając oczywiście w planszówkowym klimacie. Może to być wierszyk, piosenka, obrazek, mem, zdjęcie… Cokolwiek Ci wpadnie do głowy! Dla przykładu – grasz ze znajomymi klimatycznie przy świecach, zrób ekstra zdjęcie. Możesz napisać wierszyk: „Ciemno wszędzie, głucho wszędzie… gramy w planszówki, co to będzie, co to będzie”. No dobra, najlepszy w pisaniu wierszy nie jestem. Ale chyba już wiesz, co mam na myśli. 😉

Swoją twórczość zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na naszym FB (post przyklejony do góry strony, łatwo go odnajdziesz). Zabawa trwa do 1 września do godziny 23:59. Nie czekaj więc, tylko wykorzystaj ostatnie dni wakacji i wygraj świetną grę!

Powodzenia! 😀

Regulamin

  1. Organizatorem konkursu jest portal Board Games Addiction, we współpracy z wydawnictwem Lacerta.
  2. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do zrealizowania wysyłki nagrody.
  3. Polubienie fanpage nie jest warunkiem przystąpienia do konkursu.
  4. Zadaniem konkursowym jest zamieszczenie komentarza pod postem konkursowym na Facebooku’u, w którym zawarta będzie kreatywna twórczość z „ciemnością” w tle.
  5. Spośród komentarzy redakcja Board Games Addiction wybierze najciekawszy, a jego autor otrzyma nagrodę – egzemplarz gry Blackout.
  6. Konkurs trwa od 22/08 do 01/09/2019 do g. 23:59.
  7. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 04/09.
  8. Wysyłka nagród jedynie na terenie Polski.
  9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

0 Komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.