Cześć!

Zapraszam Cię dzisiaj na konkurs, w którym dwie osoby nagrodzimy egzemplarzem Dziennik: Wyprawa 1907. Żeby za łatwo nie było, to oczywiście jest to konkurs kreatywny.

Twoim zadaniem jest zatem…:

Wciel się w rolę pracownika biura podróży Ciulul Travel i stwórz reklamę wybranej przez siebie destynacji. Jednym słowem – wymyśl cel podróży i jej reklamę. Forma jest dowolna – może to być tekst, obrazek, film etc. Będziemy oceniać kreatywność, pomysłowość i wykonanie. Odpowiedzi proszę zamieszczać pod postem konkursowym na naszym FB – podpięty na górze strony. Jeśli ktoś nie ma FB, albo się wstydzi – może również podesłać nam swoje dzieło na boardgamesaddiction@gmail.com. Konkurs trwa do 15/12 do g. 23:59. Wysyłka tylko na terenie Polski, realizowana przez fundatora nagród, czyli wydawnictwo FoxGames. A teraz – do dzieła! 😀

Regulamin

  1. Organizatorem konkursu jest portal Board Games Addiction, we współpracy z wydawnictwem FoxGames.
  2. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do zrealizowania wysyłki nagrody.
  3. Polubienie fanpage nie jest warunkiem przystąpienia do konkursu.
  4. Zadaniem konkursowym jest napisanie komentarza pod postem konkursowym na Facebooku’u, bądź wysłanie pracy konkursowej w mailu na adres boardgamesaddiction@gmail.com, w którym zawarta będzie reklama oferty biura podróży Ciulul Travel.
  5. Spośród komentarzy i prac zgłoszonym mailem redakcja Board Games Addiction wybierze dwa najciekawsze, a jego autorzy otrzymają nagrodę – egzemplarz Dziennika: Wyprawy 1907.
  6. Konkurs trwa od 08/12 do 15/12/2019 do g. 23:59.
  7. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 17/12.
  8. Wysyłka nagród jedynie na terenie Polski.
  9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

0 komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.