Cześć!

Ścieżki Milanówka | Board Games Addiction

Dobrze jest rozpocząć tydzień od czegoś miłego, więc z okazji poniedziałku startujemy z konkursem! Do wygrania coś unikalnego – gra Ścieżki Milanówka, której nie znajdziesz w sklepie! Dostaliśmy ją w prezencie od Milanowskiego Centrum Kultury i chcemy się podzielić. Dlatego uruchamiamy konkurs, który potrwa tydzień – do 31 stycznia (niedziela) do g. 23:59.

Ścieżki Milanówka | Board Games Addiction

Aby zdobyć nagrodę należy wymyślić wierszyk (długość dowolna), zawierający słowo Milanówek (oczywiście można odmieniać) i utrzymany w temacie gier planszowych. Tenże poetycki utwór należy zamieścić w formie komentarza do posta konkursowego na naszym fanpage (przypięty na samej górze). Jeśli nie masz FB – zostaw komentarz tutaj, bądź prześlij mailem. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli polubisz post konkursowy i udostępnisz go swoim znajomym.

Ścieżki Milanówka | Board Games Addiction

A zatem – do dzieła! Uwolnij kreatywność, pióro (klawiatura) w dłoń i daj sobie szansę na wygraną! 😉 Nagrodę prześlemy paczkomatem.

Regulamin

  1. Organizatorem konkursu jest portal Board Games Addiction.
  2. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do zrealizowania wysyłki nagrody.
  3. Polubienie fanpage nie jest warunkiem przystąpienia do konkursu.
  4. Zadaniem konkursowym jest napisanie wiersza, zawierającego słowo Milanówek (w dowolnej odmianie) i utrzymanie w temacie gier planszowych. Wiersz należy zamieścić w formie komentarza pod postem konkursowym na Facebook’u, blogu, bądź wysłanie w mailu na adres boardgamesaddiction@gmail.com
  5. Spośród komentarzy i prac zgłoszonych mailem redakcja Board Games Addiction wybierze najciekawszy, a jego autorzy otrzyma nagrodę – egzemplarz gry Ścieżki Milanówka.
  6. Konkurs trwa od 25/01 do 31/01/2021 do g. 23:59.
  7. Ogłoszenie wyników nastąpi w dn. 02/02/2021.
  8. Wysyłka nagród jedynie na terenie Polski.
  9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

0 komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.