Cześć!

Dzienniki od FoxGames, czyli książki z zagadkami są czymś unikatowym na rynku – szczególnie w okresie pandemii, kiedy nasze ukochane escape roomy są pozamykane. Dzięki nim mamy chociaż namiastkę tego klimatu rozwiązywania różnorakich zagadek. Już 14 kwietnia na rynku pojawi się kolejna część Wyprawy 1907, czyli Zakazane Kopalnie. Zachęcam Cię do rzucenia okiem na przedsprzedaż w Empiku TUTAJ oraz do przeczytania informacji prasowej od wydawcy:

Wyprawa 1907: Zakazane Kopalnie | Board Games Addiction

„Weź w rękę „Dziennik. Wyprawa 1907: Zakazane kopalnie” i zostań bohaterem niesamowitej przygody. Wkrocz w świat interaktywnych gier książkowych.

Gra książkowa dostarczy Ci bogatego wyboru zagadek i zadań, z którymi będziesz musiał się zmierzyć. Angażuj się w historię, która będzie Cię na każdym kroku zaskakiwać. Niezależnie od tego, czy przeżyłeś już przygodę na statku Wyprawy 1907, teraz możesz zejść w głąb mrocznych kopalni i ponownie stać się uczestnikiem tej nietypowej gry. Jakie sekrety i zagadki zafunduje Ci tym razem kolejny z Dzienników?

Twórcy „Dziennika. Wyprawa 1907: Zakazane kopalnie” kuszą perspektywą mrocznej przygody. Przekonaj się, czym jest tytułowy dziennik odnaleziony w korytarzach opuszczonej przed stu laty kopalni. Zanurz się w opowieść, by z każdym korytarzem schodzić coraz głębiej w klaustrofobiczną atmosferę zakazanych kopalni.”


0 komentarzy

Nie bój się, komentuj! :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.